Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir su kaçağı tespiti ve onarım servisimiz klasik usul denen çağdışı yöntemlerle değil, modern teknolojinin sağladığı tüm kolaylıklardan faydalanarak hizmet vermektedir. Su kaçağının nerede olduğunu dışardan, birkaç dakikada belirleyerek nereden müdahalede bulunulması gerektiğinden emin bir şekilde onarıma geçen tesisat ustalarımızın sızıntıyı kalıcı şekilde onarması için sadece dakikalar yeterli. Eski usul ilkel yöntemlerle günler süren ve birçok katın zemininin, duvarlarının kırıldığı çoklu su kaçaklarında bile ortalama bir saatte sorundan kurtulmanızı sağlayabiliyoruz.

iletişim : 0536 490 14 67

Ataşehir su kaçağı bulma ve onarım servisimiz bilgisayarlı görüntüleme cihazlarından da yardım alır. Bu sayede çevreden kaynaklı gürültü olan işyerlerinde, yol kenarındaki apartmanlarda akustik sistemle sonuç alınamaması durumunda bile bilgisayarlı görüntüleme sayesinde kaçak ya da kaçakların nerede olduğu santim şaşmadan bulunabilir. Ataşehir su kaçağı tespiti ve onarım ekibimiz otellerden ofislere, apartman dairelerinden dükkânlara, iş merkezlerinden müstakil evlere kadar her türlü mekândaki su kaçağını hiçbir yeri kırmadan dışardan noktasal olarak bulabilmekte. Sızıntının nerede olduğu önceden kesin olarak belirlendiği için tesisat ustalarımız onarım için müdahalenin nereden yapılacağından emin olabiliyor ve böylelikle işin gereksiz yere saatlerce uzamasına da gerek kalmıyor.

Ataşehir su kaçağı bulma ve onarım ekibimiz, bu gibi durumlarda bilgisayarlı tarama sistemlerinden faydalanır. Farklı tesisat ve yapısal özelliklere sahip yapılar için farklı tekniklerle tespit yapabilme imkânına sahip olduğumuzdan, her tip su kaçağını nedeni fark etmeksizin ve hata yapmadan dışardan kolayca bulabiliyoruz. Bu modern teknoloji desteğiyle kılcal çatlaklar gibi tespiti zor olan sızıntılarda bile sorun yaşamayan tesisatçılarımız ayrıca çoklu kaçak olan tesisat sistemlerinde dâhi tüm sızıntıları ayrı ayrı belirleyebiliyor. Onarım öncesinde sizden onay alan profesyonel tesisat ustalarımız, onarıma geçmeden önce sızıntıyı size gösterir ve doğru yerden müdahale yapıldığına dair aklınızda hiçbir soru işareti kalmamasını sağlar.

Ev veya işyeri fark etmeksizin servis ekibimiz Ataşehir genelindeki bütün müşterilerimize sabit servis ücreti ve memnuniyet garantisiyle hizmet verir. Kısa sürede sızıntının yerini bulan ve onayınızla onarıma geçen Ataşehir su kaçağı tespiti ve onarım ekibimizin işini bitirmesinden sonra kapsamlı tadilat işlerine ve sizin de bu işlere yüzlerce liralık masraf etmenize gerek olmaz. Kaçak sorununa her zaman için en pratik ve daha önemlisi en düşük fiyatlı çözümü sunan tesisatçılarımız ayrıca diğer tesisat arızaları, bakım ve onarım gibi işleriniz için de ekonomik ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

7/24 Servis