Ataşehir Su Tesisatçısı

Ataşehir Su Tesisatçısı

Ataşehir Tesisatçı

Ataşehir su tesisatçısı ekibimiz ile büyük ya da küçük fark etmeksizin yaşam alanınızın bütün tesisat işlemlerini üstleniyoruz. Elif tesisat olarak boru, tuvalet, kombi, musluk gibi alanlardaki her türlü kaçak ve sızıntının onarımını yapıyoruz. Tesisat sorunlarını gidererek hem binanızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor hem de su israfı dolayısı ile fazla fatura ödemenizin önüne geçmiş oluyoruz.

iletişim : 0536 490 14 67

Ataşehir Tesisat

Gelişen teknoloji ile beraber su kaçağı tespitinde de eski yöntemler yerine kameralı sistemler kullanılmaya başlanmıştır. Kalorifer gibi sıcak su tesisatında termal kameralar ile tesisattaki problemin olduğu noktayı kolaylıkla tespit edebiliyoruz. Atık ya da temiz su tesisatında meydana gelen kaçakları tespit etmek için kameralı görüntüleme cihazlarını tercih ediyoruz. Ataşehir kameralı su tesisatçısı ekibimiz ile boruların içerisine kameralı cihazı saldıktan sonra ekrandan inceleyerek problemin olduğu noktayı tespit ediyor ve nokta işaretleme yapıyoruz. Ardından sadece bu noktayı kırarak tesisattaki sorunu çözüyoruz. Bu sayede evlerinizde ya da işyerlerinizde tesisat yapılan alanlar için ekstra harcama yapmanıza gerek olmuyor.

Ataşehir Acil Tesisatçı

Tesisatınız oldukça eskimişse ya da tesisat döşenirken kalitesiz borular kullanışmışsa, ilerleyen dönemlerde su kaçağı ortaya çıkabilir. Kaçak probleminin çözülmemesi durumunda da su kaçağı hem sağlık problemi yaratabilir hem de oluşan nem ve sıva kabartıları nedeni ile binanıza zarar verebilir. Ancak firma olarak su kaçağının olduğu noktayı kırma dökme işlemi yapmadan kısa sürede tespit edebiliyoruz. Ataşehir su tesisatçısı olarak su kaçağı bulma hizmetini verirken ileri teknoloji termal kamera, akustik dinleme dedektörü, kanal görüntüleme cihazı gibi ekipmanlar kullanıyoruz. Ataşehir su tesisatçısı ekibimiz ile su kaçağını noktasal olarak tespit ediyor ve kaçağın tamiratı sırasında yüksek tahribat oluşma ihtimalini de azaltmış oluyoruz.

iletişim : 0536 490 14 67

Ataşehir Su Tesisat Tamiri

Pis su tesisat boruları döşenirken pis suların kokusunun ve gazının sağlıklı şekilde dışarı çıkmasına, boruların böcekler ile temasının olmamasına, su sızdırmamasına, çabuk kırılmayan dayanıklı malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edilmelidir. Bu noktalara dikkat edilmeden döşenen tesisatlar, uzun vadede tıkanma problemi yaşanmasına neden olurlar. Ataşehir tıkanıklık açma ekibimiz ile hatalı döşenmiş atık su tesisatlarında meydana gelen problemleri çözüyor ve aynı zamanda tesisatları yeniden döşeyerek aynı problemin tekrarlanmasını önlüyoruz.

Ataşehir En Yakın Tesisatçı

Temiz su tesisatındaki tıkanıklıkların açılması, tesisattaki hasarın onarılması, tesisat borularındaki eğimin düzeltilmesi veya tesisatın baştan yenilenmesi gibi hizmetler ile temiz su tesisatındaki sorunların hepsini çözebiliyoruz. Ataşehir tesisatçı ekibimiz ile boru gürültüsü varsa nedenini tespit edip gerekirse boruları değiştiriyoruz. Ataşehir su tesisatçısı ekip arkadaşlarımız kaçıran ya da sızdıran musluklar tespit etmişlerse, kaçağın olduğu noktayı dinleme cihazları ile bularak sorunu ortadan kaldırıyoruz. Elif Tesisat olarak tıkanmış olan boruların gerekli ekipmanlar ile açılmalarını sağlıyoruz.

7/24 Servis