Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerimiz sayesinde ödemeyi dert etmenize gerek kalmıyor. Kaçak onarıldıktan sonra arkamızda kapsamlı tadilat gerektiren, şantiyeyi andıran mekânlar bırakmadığımız için evinizi ve işyerinizi eski haline getirmek için daha yüksek maliyetli tadilat işlerine ihtiyaç duymayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sızıntının yerini hiçbir yeri kırmadan, tahminler yerine modern tespit sistemleriyle elde ettiğimiz kesin veriye dayalı olarak bulabildiğimiz için sadece tek yerden müdahalede bulunarak onarım yapıyoruz.

iletişim : 0536 490 14 67

Kadıköy su kaçağı bulma ve onarım servisimizde görev alan tesisatçılar, görüntüleme sistemleriyle de tespit yapabilir. Bu gelişmiş özelliklere sahip ekipmanlar kesin sonuç vermekte, tesisatçılarımız müdahaleyle doğrudan kaçağa ulaşacağından emin olmaktadır. Onayınızla birlikte su kaçağını tamir etmek için müdahaleye geçen tesisatçılarımız boruda kılcal çatlak olması durumunda, hiçbir yeri kırmadan boru üzerinden gönderilen kimyasal kapatıcılarla kılcal çatlağı boru içinden kapatabilir. Birçok onarım ve kaçak tespit yöntemi kullanan, bu sayede her zaman için size en pratik çözümü sunan servis ekibimiz kaçak sorununa kalıcı çözüm getirir.

Kadıköy tesisatçı servisimiz yalnızca kırmadan su kaçağı tespiti yapmak için tasarlanan bu ekipmanlarla tek bir fayansı dahi kırmadan kaçağın nerede olduğunu kesin olarak belirliyor. Su kaçağının nerede olduğunu bulmak için akustik prensiple çalışan cihazların dışında bilgisayarlı görüntüleme imkanı sunan sistemler de kullanılabilmekte, bu modern teknolojiyi kullanan ekipmanlar sayesinde tesisat ustalarımız dakikalar içinde arızanın yerini bulabilmektedir. Kırmadan su kaçağı bulma işleminde kullanılan akustik tespit sistemleri, borudaki arıza sebebiyle sızan suyun çıkarttığı çok düşük frekanslı ses değişimlerini belirleyerek sızıntıyı tespit eder. Böylece ustalarımız kaçağı eliyle koymuş gibi, üstelik boş yere günlerce sağı solu kırarak kaçak aramakla uğraşmadan birkaç dakikada bulur.

cihazla su kaçağı tespiti işlemi kesin sonuç sağlamakta ve daha da önemlisi, bu sistemler çoklu kaçakların olması durumunda da büyük avantaj sağlamaktadır. Zira çoklu kaçak olan tesisatta ustalar kaçakların yalnızca birini tamir ederek sorunu çözdüğünü düşünürken ilerleyen günlerde tüm tamir işleminin tekrar edilmesi gerekir. Modern teknolojiden destek alan Kadıköy tesisatçı servisimiz için çoklu kaçaklar bile çocuk oyuncağı bir iştir. Tecrübeli tesisat ustalarımız birden fazla kaçağın olması durumunda tüm kaçakların yerini zahmetsizce bularak, eski usul tamir işlemleriyle günler alan bu onarım işlemini kısa sürede tamamlamaktadır.

Ev ve işyerinizin her yerinin kırılmasına gerek olmadan kaçağın kısa bir süre içinde tamir edilmesini sağlayan kırmadan su kaçağı bulma ve onarım hizmetimiz, sizleri boşu boşuna yüksek faturaları ödeme zorunluluğundan kurtarır. Kadıköy su kaçağı onarım servisimiz makul fiyatlı çözümleriyle her bütçeye hitap eden hizmetler sunarken tesisat ustalarımız her yeri kırıp dökmediğinden, su kaçağı tamir edildikten sonra kapsamlı tadilatlara da gerek olmaz. Kaçağı bulmak için onlarca yerin kırıldığı eski usul tamir işlerinden sonra ortalığı eski haline getirmek için tadilata yüksek meblağlar öderken Kadıköy tesisatçı servisimiz tek yerden müdahaleyle kaçağı onarır ve sizi bu tadilat maliyetinden kurtarır.

Ekonomik ve garantili sonuç veren kırmadan su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerimizin yanı sıra yaşam alanınız ve işyerinizdeki her türlü tesisat işini de garantili hizmetlerle yapmaktayız. Kadıköy su kaçağı onarım servisimiz dışında sunduğumuz diğer tesisat hizmetleriyle ilgili bilgi almak ve tesisat işleriniz için fiyat teklifi istemek için 7/24 hizmet veren firmamızı aramanız yeterlidir.

7/24 Servis