Kadıköy Su Tesisatçısı

Kadıköy Su Tesisatçısı

Kadıköy Tesisatçı

Kadıköy su tesisatçısı olarak anahtar teslim tesisat kurulum hizmetine ek olarak tesisatlarınızdaki büyük ya da küçük onarım işlemlerini de üstleniyoruz. Elif Tesisat olarak su kaçağı tespiti, kaçak ve sızdırmaların giderilmesi, atık su giderlerinin açılması alanlarında hizmet vererek binalarınızın uzun vadede tesisat problemleri kaynaklı zarar görmesinin önüne geçiyoruz.

iletişim : 0536 490 14 67

Kadıköy Tesisat

Tesisatlarınızda kırma ve dökme işlemi yapmadan kameralı sistemler ile noktasal olarak su kaçağının olduğu bölgeyi tespit ediyoruz. Ekiplerimiz ile iletişime geçtiğinizde su kaçağı olduğuna dair bilgi verdiğiniz meskene Kadıköy kameralı su tesisatçısı ekibimizi yönlendiriyoruz. Boru içerisine kamera göndererek kaçağı buluyor ve nokta işaretleme yapıyoruz. Kaçağın olduğu bölgeye ulaşmak için sorunu çözmek adına kırma işlemi yapıyor ve ardından tesisatınızdaki problemi ortadan kaldırıyoruz.

Kadıköy Acil Tesisatçı

Son teknoloji ekipmanlar ile Kadıköy su kaçağı bulma işlemini gerçekleştiriyoruz. Duvarların kırılmasına gerek kalmadan cihazlar ile suyun aktığı yeri tespit ederek kaçağın olduğu noktayı ekrandan görebiliyoruz. Daha hassas sonuçlar elde edebilmek için Kadıköy su tesisatçısı ekip arkadaşlarımızın kullandıkları bazı cihazlar şöyledir:

iletişim : 0536 490 14 67

Kadıköy Su Tesisat Tamiri

Sıcak ve soğuk su şebeke tesisatlarında su kaçağının olduğu noktayı tespit ederek hassas veriler elde etmek için kullandığımız bir cihazdır. Özellikle sıcak su borularında oluşan sızıntıyı tespit etmek için kullandığımız kameralardır. Termal kameraları dinleme cihazları ile beraber kullandığımızda, kaçağın olduğu bölge için nokta atışı yapabiliyoruz.

Pis su giderlerinde sızıntı oluştuğunda, hasarın tespiti için kullandığımız cihazlardır. Tesisat hataları ve kırık borulara bu kamera sayesinde ulaşabiliyoruz. Sızıntının yerini tam olarak tespit edebilen bir cihaz olmasa da nem seviyesini ölçmek için kullandığımız yardımcı cihazlardan biridir.

Kadıköy En Yakın Tesisatçı

İnsan ve çevre sağlığı açısından bütün binaların pis su tesisatı olması gereklidir. Suyun akışının daha kolay olması için kısa ve eklemeli borular ile pis su tesisatı kurulmalıdır. Belirli noktalarda temizleme kapağı olması gereken tesisatta pis suyun akışının daha kolay olması için boruların eğiminin de %2 olması gereklidir. Alanında deneyimli Kadıköy su tesisatçısı ekip arkadaşlarımız ile pis su tesisatı kurulacak olan binanıza ücretsiz keşfe geldikten sonra tesisat kurulumunda dikkat edilmesi gereken noktaları göz önüne alarak kurulum yapıyoruz. Ayrıca pis su tesisatında yaşanan sızdırma problemlerini çözmek için de tesisattaki hataları gideriyoruz.

Kadıköy Tesisatçı Su Tesisatı

Petek, kombi, klozet, musluk bataryası, sifon, çamaşır ve bulaşık makinesi montajı gibi temiz su tesisatlarında oluşan problemler ile Elif Tesisat olarak ilgileniyoruz. Temiz su tesisat kurulumunda cihazların bağlantılarının doğru yapılmaması ya da bağlantıların tam sıkıştırılmaması ilerleyen zamanlarda tesisat problemleri yaşanmasına neden olur. Kadıköy su tesisatçısı ekip arkadaşlarımız ile kaçak tespiti, tıkanıklık açma ve tesisat onarımı hizmeti veriyoruz.İçilebilir suyun gereksiz sarfiyatına engel olmak için Kadıköy su tesisatçısı olarak temiz su tesisatınızdaki kaçak ve sızdırmaları ortadan kaldırıyoruz.

7/24 Servis