Kartal Su Kaçağı Tespiti

Kartal Su Kaçağı Tespiti

Kartal su kaçağı tespiti ve onarım servisimizin kullandığı bu ileri teknolojiye sahip tesisat ekipmanlarıyla hizmet maliyeti ciddi oranda düşmekte ve ayrıca tamiratın ardından teferruatlı tadilat işlemlerine de ihtiyaç kalmamakta. Her yeri kırıp döken, tahminlerine göre kaçağı bulmak üzere ortalığı şantiyeye çeviren tesisatçıların ardından tadilatla ortalığı eski haline getirmek için yüklü harcama yapmanız gerekirken servis ekibimiz tek yerden müdahaleyle sorunu kolaylıkla çözebilir.

iletişim : 0536 490 14 67

Kartal su kaçağı bulma ve onarım servisimizin ustaları, onarım için hiçbir müdahalede bulunmadan önce kaçağın yerini kesin olarak belirlemiş olur. Bu aşamadan sonra tek yerden, büyük çoğunlukla bir fayans büyüklüğünde alandan yalnızca onarım yapmak için müdahalede bulunulur. Kılcal çatlakların neden olduğu bazı su kaçaklarında boru içinden gönderdiğimiz kapatıcı kimyasallarla tek çekiç bile vurmadan, onarımı da kırmaksızın yapabilme ihtimalimiz bulunmaktadır.

Kartal su kaçağı tespiti ve onarım servisimiz, hizmetlerinin büyük bölümünde tespit ve onarımı toplam bir saat içinde bitirir. Servis ekibimizin sunduğu bu pratik hizmetler sayesinde etraf moloz yığını ve tozla kaplanmaz. Hızlı ve pratik bir şekilde su kaçağının onarıldığı hizmetlerimiz zamandan ve daha önemlisi yapacağınız harcamadan hatırı sayılır oranda tasarruf etmenizi sağlar.

Hizmet kalitemize ve su kaçaklarının tamiri konusundaki uzmanlığımıza olan güvenimizi, Kartal geneline sunduğumuz hizmetlere garanti vererek gösteriyoruz. Firmamız ilçe geneline haftanın her günü, sabit servis ücreti ve garantili tesisat çözümleriyle hizmet vermektedir.

7/24 Servis