Kartal Su Tesisatçısı

Kartal Su Tesisatçısı

Kartal Tesisatçı

Kartal su tesisatçısı olarak tesisat kurulumu, onarımı ve yenilenmesi hizmetlerini hem pis su hem de temiz su tesisatlarınız için veriyoruz. Elif Tesisat olarak kullandığımız son teknoloji kameralı ekipmanlar ile belirti göstermeyen su borularındaki kaçakları bile noktasal olarak tespit edebiliyoruz. Kırma işlemi yapmadan termal kameralar ve dinleme cihazları ile kaçağın olduğu tesisat hattına göre onarım yapıyoruz.

iletişim : 0536 490 14 67

Kartal Su Tesisatçısı

Evinizde ya da iş yerinizde duvarların veya fayansların kırılmasına gerek kalmadan tesisattaki problemleri tespit ediyoruz. Kartal kameralı su tesisatçısı ekip arkadaşlarımız ile borulara kameralı cihazları salarak sızıntının ya da kaçağın olduğu noktayı tespit ediyoruz. Usta hatalarından, yüksek basınçtan ya da boruların hasar görmesinden dolayı meydana gelen su kaçaklarını kameralı cihazlar ile buluyoruz. Temiz su, pis su ve kalorifer tesisatlarınızda kameralı cihazlara ek olarak dinleme cihazları da kullanarak problemin olduğu bölgeye nokta atışı yapıyoruz.

Kartal Acil Tesisatçı

Boru bağlantılarında ya da botu yüzeylerinde meydana gelen çatlama, kırılma, contaların düzgün yerleştirilmiş olmaması gibi problemlerden dolayı su kaçağı meydana gelebilir. Su kaçağı problemi yaşanmaması için uzun ömürlü ve sağlam boruların kullanılması, tesisatın da işinin ehli bireyler tarafından yapılması gereklidir. Kartal su kaçağı bulma operasyonunu firma olarak son teknoloji kameralı ekipmanlar ile yürütüyor ve kırma işlemi yapmadığımız için size de ekstra masraf çıkartmıyoruz. Kartal su tesisatçısı ekip arkadaşlarımız ile kaçağı noktasal olarak tespit ediyor ve garantili çözümler üretiyoruz.

iletişim : 0536 490 14 67

Kartal Su Tesisat Tamiri

Atık su tesisatının kurulumu, yenilenmesi ve onarımı aşamasında Kartal su tesisatçısı ekip arkadaşlarımızla hizmet veriyoruz. Atık su tesisatının doğru yapılmadığı durumlarda, yaşanan arıza sonrasında ilgili alanın sökülmesi gerekir ve bu da size masraf çıkartabilecek bir durumdur. Firma olarak TSE belgeli, darbelere karşı sağlam yapıda olan, kullanılacağı bölgeye uygun çapı bulunan malzemeler ile pis su tesisat kurulumu yapıyoruz. Gerekli yerlere kelepçe montajı yaparken ek yerlere de conta koyuyoruz.

Kartal En Yakın Tesisatçı

Bilinçsizce tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinin atılmış olması kaynaklı olarak en fazla tıkanan ve deforme olan tesisat, atık su tesisatıdır. Tıkanma, çökme, meyilsizlik problemi gibi pis su hattının problem çıkartmasına neden olabilecek sorunları firma olarak çözüyoruz. Hattın içini kameralı cihazlarımız ile görüntüleyerek sorunu tespit edip müdahale ediyoruz.

Kartal Tesisatçı Su Tesisatı

Sifon boşaltma sistemi değişimi, musluk ve duş bataryasının su kaçırma problemini çözmek için batarya değişimi, kombi arızalarının giderilmesi, tıkanmış boruların açılması gibi hizmetleri Kartal temiz su tesisatçısı ekip arkadaşlarımız ile beraber sunuyoruz. Boru, tuvalet, kombi ya da musluklarınızda kaçak ya da sızıntının olması su faturanızın oldukça yüksek gelmesine neden olur. Ayrıca içilebilir suyu da gereksiz yere harcamış olursunuz. Hem su hem de maddi tasarrufu sağlayabilmeniz için Kartal su tesisatçısı ekip arkadaşlarımız ile onarım hizmeti veriyoruz. Elif Tesisat olarak anahtar teslim tesisat kurulumu ve tamirine dair her hizmeti meskeninizin zarar görmeyeceği şekilde yapıyoruz.

7/24 Servis