Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Su Kaçağı Tespiti

Maltepe su kaçağı tespiti ve tamir ekibimiz, tamiratı tek yerden müdahaleyle yaptığı için arkasında şantiyeyi andıran bir manzara bırakmaz. Kılcal çatlakları tesisata içerden verilen kimyasallarla kırmadan kapatabilen tesisatçılarımız, daha kapsamlı kaçak problemlerindeyse sadece tek fayans büyüklüğünde tek alandan müdahaleyle onarım yapar.

iletişim : 0536 490 14 67

Bu sayede tüm evin veya işyerinin tadilata girmesine gerek kalmayacağından, bu gibi geniş içerikli tadilat işleri için ayrıca harcama yapmanıza da gerek olmaz. Firmamız Maltepe geneline sabit servis ücreti ve haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermektedir.

Maltepe su kaçağı bulma ve onarma servisimiz sizlere en pratik ve zahmetsiz çözümü sunar. tek fayansı bile kırarak, su borularını açığa çıkartması gerekmeyen tesisat ustalarımız sızıntının konumunu dışardan bulmak için tahminleriyle değil, modern teknolojiyle hareket eder. Kullanılan tespit sistemleri yüksek güvenilirliğe sahip, birkaç santimlik hataya imkân vermeyen ithal cihazlardır.

Bu cihazlarla çoklu kaçaklar ayrı ayrı tespit edilerek, onarım için müdahalenin tam olarak nereden yapılacağından emin olunur. Nitekim onay aldıktan sonra müdahaleye geçen tesisat ustalarımız tamiratı da aynı pratiklik ve hızla gerçekleştirerek, su kaçağı sorununa kalıcı çözüm getirir. Su kaçaklarını kısa sürede tamir eden ve bunun için etrafı şantiyeye de çevirmeyen tesisatçılarımız, sızıntıyı dışardan tespit etme fırsatı sunan son teknoloji ekipmanlarla sizlere garantili ve ekonomik hizmetler sunuyor.

İşinde profesyonel olan tesisat ustalarının görev aldığı Maltepe su kaçağı tespiti ve onarım servisimiz hiçbir yeri kırmaya gerek kalmadan, onarım için müdahalenin nereden yapılacağına dışardan inceleme imkânı sunan tespit sistemleriyle birkaç dakikada karar veriyor.

Çoklu su kaçaklarının yanı sıra su borularındaki kılcal çatlakların nerede olduğunun da noktasal biçimde tespit edilmesini sağlayan ithal sistemlerimiz, tesisatçılarımızın işini kolaylaştırdığı için servis ekibimiz size çok daha makul fiyatlı hizmetler sunabiliyor. Üstelik su kaçağı tamir edildikten sonra tüm evi veya işyerini tadilata sokmak da gerek kalmıyor.

7/24 Servis