Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik su kaçağı tespiti ve onarım servisimiz işini bitirdiğinde, geride kapsamlı tadilat gerektiren bir mekân kalmaz. Ev ve işyerini komple tadilata sokmanız gerektiren ve bu tadilat işlerine yüklüce harcama yapmanızı gerektiren eski usul yöntemlerin aksine servis ekibimiz bir tek yeri bile kırmadan, her tür su kaçağını dışardan tespit eder.

iletişim : 0536 490 14 67

Böylece eskiden olduğu gibi saatlerce boş işlerle zaman kaybedilmez, tahmine göre duvar ve zeminde birçok yerin delinmesine ve onarım maliyetinin bütçenizi sarsacak kadar yükselmesine gerek olmaz.

Dikkatinizi Çekebilir ► Pendik Tesisatçı

Çoklu kaçak olan tesisat sistemlerinde tüm sızıntıları ayrı ayrı bulabildiğimiz gibi gizli kaçak olarak bilinen, kılcal boru çatlaklarının yol açtığı sızıntılarda da hata olmadan noktasal belirleme yapabiliyoruz. Kullanılan ithal sistemler sayesinde Pendik su kaçağı tespiti ve onarım servisimiz size en küçük zahmet vermeden hızlı çalışarak, dakikalar içinde kaçağın olduğu tesisat bölümünü tespit ediyor.

Kaçak tamirinin en zor yanı olan tespit işlemini herhangi bir kırma işlemi uygulamadan yapan tesisat ustalarımız, tamiratıyla genellikle tek fayans genişliğinde bir alandan yapıyor. Tek yerden müdahale yapılması ile ortalığın harabeye çevrilmesi arasında büyük fark olduğundan, su kaçağının tamir edilmesinden sonra kabarık bir tadilat faturasıyla da karşılaşmıyorsunuz. Hizmet kalitemize güvenerek, siz değerli müşterilerimize Pendik genelinde sunduğumuz hizmetlerde memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Pendik su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerimiz sayesinde harcamaları düşünmenize gerek olmayacağı gibi, su kaçağının aynı yerde tekrarlamayacağından yani kaçak probleminden uzun süreli kurtulacağınızdan da emin olabilirsiniz. Güler yüzlü ve işinde senelerin deneyimine sahip tesisatçılardan oluşan servis ekibimiz, eviniz ve işyerinizdeki su kaçaklarında sizden onay almadan müdahalede bulunmaz ve onarımdaysa her zaman en düşük maliyetli, en güvenilir sonucu verecek yöntemleri kullanır. Servis ekibimiz haftanın bütün günleri, Pendik’in her yerine tesisatçı servisi vermektedir.

7/24 Servis