Pimaş Açma

Pimaş Açma

Pimaş tıkanıklığı ciddi bir problemdir ve uzmanlar tarafından onarım yapılması gerekir. Pimaş Tıkanıklığı Açma pimaş tıkanıklığı açma işlemi, öncelikle hasarlı boruların tespit edilmesiyle başlar. Bunu belirlemek için hidrostatik test uygulanabileceği gibi kameralı görüntüleme de yapılabilir. Tıkanma seviyesini görmek için vanaların açılması gerekir. Tüm sistem suyla doldurulduktan sonra, su seviyesinin düşüp düşmediğini görmek için izleme aşamasına geçilir.

Sızıntı yoksa, su seviyesi sabit kalır ve başka hiçbir şeyin yapılmasına gerek kalmaz. Su seviyesi düşerse sistemdeki herhangi bir yerde ele alınması gereken bir sızıntının göstergesidir. Kameralı görüntüleme uygulamasında ise boru hattına bir kamera sistemi yerleştirilir. Pimaş borunun durumu ve arızanın boyutu incelenir. Sonrasında uygun tamir, bakım ve onarım aşamasına geçilir.

Pimaş tıkanıklık giderme işlemi için uzman yardımına ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle iletişim kurabilir, güvenli ve problemsiz bir hizmet alabilirsiniz. Pimaş Tıkanıklığı Açma temiz bir sıhhi tesisat sistemi, daha uzun ömürlü ve daha verimli bir kullanım vadeder. Pimaş boru tıkanıklığı açma işlemi önemli bir uygulamadır. Dolayısıyla büyük masraflar anlamına gelir.

Deterjan, selüloz, çamur, taşlar, inşaat kalıntıları, kökler ya da düşük eğimli borulara yapışmış kalıntılar, Pimaş borularında tıkanıklığa neden olabiliyor. Pimaş boru tıkanıklığı açma konusunda her türlü yüksek basınçlı temizleme ekipmanını kullanıyoruz. Bir boru sisteminin tıkanmasını beklemeye gerek yoktur. Mülkünüzün bir sıhhi tesisat sistemi uzun zaman önce kontrol edilmemiş veya bakımı yapılmamışsa, hoş olmayan kokular ile karşılaşıyorsanız, kısa vadeli çözüme ve kimyasal drenaj temizleyicileri gibi etkisiz düzeltmelere güvenmeyin.

Bizimle iletişime geçin ve herhangi bir sıhhi tesisat sistemini onaralım ve bakımını yapalım. Hiçbir drenaj tıkanıklığı önemsiz değildir. Bu nedenle Pimaş boru tıkanıklığı açma hizmeti ile olası pek çok problemi de önlemiş olursunuz.

Tıkalı kanalizasyonlar her türlü soruna neden olabilir.Kanalizasyonlarınız taşıyorsa veya lavabonuzdaki, banyonuzdaki, duşunuzdaki su düzgün şekilde akmıyorsa, kötü bir koku veriyorsa, profesyonel hizmet alma zamanı gelmiş demektir. Pimaş boru tıkanıklığı açma konusunda uzman olan ekibimiz, rakipsiz bir kanal temizleme hizmeti sunan teknolojik ekipmanlarla her türlü drenaj tıkanıklığını giderir.

7/24 Servis