Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerimizde ithal cihazlarla her tür su kaçağını dışardan bulabiliyoruz. Kırıp dökmeye gerek bırakmayan bu özel tasarım cihazlarla tesisattaki birden fazla kaçak veya kılcal çatlakların nerede olduğu kısa sürede belirlenebiliyor. Bu belirlemeden sonra geriye, dakikalar içinde kaçak sorunundan geri dönmemek üzere kurtulmanızı sağlayacak onarım kalıyor.

iletişim : 0536 490 14 67

Kaçağın yerini bularak, buradan müdahaleyle sızıntıya yol açan boruyu tamir etmek veya değiştirmek aslında kaçak tamirinin en güç kısmıdır. Zira kaçağın yeri bilindikten sonra buradan müdahaleyle boruya ulaşmak ve tamirat yapmak işin en kolay kısmıdır ancak asıl sorun, metrelerce uzunluktaki tesisat borularının neresinden su kaçırdığını bulmaktır.

Sancaktepe su kaçağı bulma ve onarım hizmetlerimizde kullandığımız akustik kaçak belirleme ve bilgisayarlı tarama cihazlarıysa bu zorluğu ortadan kaldırıyor. Tesisatçılarımız bu ithal sistemleri kullanarak tesisatın nereden su kaçırdığını dakikalar içinde bulabilmekte, üstelik cihazlar yeni model olduğu ve ileri teknolojiyle hassas ölçüm yaptığı için hata payı dahi olmamakta. Su kaçağı tespiti işlemlerinde on santimlik bir hata payı olmadan noktasal olarak sızıntının yerini belirleyebiliyoruz.

Servis ekibimizin memnuniyet garantisiyle sunduğu kırmadan su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerinden bir telefonla hemen yararlanabilir, yüklü harcamaları ve harabeye dönen ortalığı nasıl eski haline getireceğinizi düşünmeden bu sorundan zahmetsizce kurtulabilirsiniz.

Sancaktepe su kaçağı tespiti ve onarım servisimizde çalışan tesisatçıların hepsi işinde profesyonelleşmiş, kaçak tamiratında bütçenizi düşünerek en ekonomik ve uzun vadeli çözüm sunacak uygulama yöntemlerini kullanan ustalardır. Kaçak tamirinin dışındaki onarım ve bakım hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi ve servis ekibimizden randevu almak için haftanın hangi olduğu fark etmeden istediğiniz zaman telefon açabilirsiniz.

Tesisat sorunlarının en sık ancak çözümü en güç olanlarından su kaçakları, su sızıntısının yerini bulmanın güçlüğünden ötürü seneler boyunca deneyimli tesisat ustalarının bile en çok zorlandığı onarım işlemi olmuştur. Bu güçlükleri alt etmek için yeni model tespit sistemleri kullanan servis ekibimizse kırıp dökmeden, günlerce uğraşmadan tüm su kaçaklarını dışardan ve hiçbir yeri kırmadan buluyor.

7/24 Servis