Şile Su Kaçağı Tespiti

Şile Su Kaçağı Tespiti

Şile su kaçağı tespiti ve onarım servisimiz ortalama bir saat içinde işini bitirir. Bahçelerden apartmanlara, işyerlerinden müstakil evlere kadar her mekânda ve her tip tesisattaki su kaçaklarını hiçbir yeri kırmadan, noktasal olarak dışardan bulabilecek teknolojiye sahibiz.

iletişim : 0536 490 14 67

Yeni nesil ithal tespit sistemleri kullandığımız için tesisatçılarımızın tahminde bulunarak, her yeri kırmasına ve kaçak avına çıkmasına gerek kalmıyor çünkü kaçağın nerede olduğu, birkaç santim şaşmadan dışardan bulunabiliyor. Akustik sistemlerle su akışının neden olduğu sesini tespit eden, düşük frekanslı tarama yapan tespit cihazlarının yanı sıra bilgisayarlı tarama sistemlerini de kullanan Şile su kaçağı bulma ve onarım ekibimiz böylelikle iç dış mekân fark etmeden her yerde etrafı harabeye çevirmeden iş yapabiliyor.

Kaçağın kılcal çatlaklardan kaynaklanması bile deneyimli tesisatçılarımız için sorun teşkil etmez çünkü kullanılan sistemler noktasal olarak her tip sızıntının konumunun dışardan birkaç dakikada bulunmasını sağlar. Bu şekilde kaçağın kısa sürede ve zahmetsizce dışardan tespit edilmesi onarıma biran önce geçilmesini sağlarken bir yandan da kısa sürede işini bitiren ekibimizin, siz değerli müşterilerimize çok daha uygun fiyatlarla hizmet verebilmesine olanak tanır.

Kırıp dökme işleriyle uğraşmadığımız, kalabalık ekiplere ihtiyaç duymadığımız, saatlerce tek kaçağın yerini bulmak için uğraşmadığımızdan Şile genelinde tüm müşterilerimize sektörün en avantajlı fiyatlarıyla hizmet verebiliyoruz. Bakım ve onarımla ilgili tüm tesisat işleriniz için sizlere garanti kapsamında profesyonel hizmetler sunan servis ekibimize bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Sabit servis ücreti ve memnuniyet garantisiyle hizmet veren Şile su kaçağı tespiti ve onarım servisimizin hizmetlerine dair daha kapsamlı bilgi ve tesisatçılarımızdan randevu almak içinse danışma hattımız üzerinden bize ulaşmanız yeterli. Firmamız tüm Şile’e, haftanın 7 günü tesisatçı hizmeti vermektedir.

7/24 Servis