Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli su kaçağı tespiti ve onarım servisimizle irtibata geçmeniz yeterli. Zahmetsizce sorundan kalıcı şekilde kurtulmanızı sağlayan deneyimli tesisatçılardan oluşan servis ekibimiz su kaçaklarını etrafı harabeye çevirerek değil, Avrupa’dan ithal son teknolojiyi kullanan kaçak tespit sistemleriyle kırıp dökmeden tespit eder.

iletişim : 0536 490 14 67

Kaçağın yerini bulmak için evinizi ve işyerinizi şantiye alanına çevirmek zorunda olmayan tesisatçılarımız, çekiç vurmaksızın sızıntının kesin konumunu noktasal olarak dışardan bulur ve bu sayede dakikalar içinde sadece bir yerden müdahaleyle sızıntının olduğu boruyu tamir eder. Bu kısa sürede tamamlanan onarım işlemi, su kaçağı sorunun en zahmetsiz ve aynı zamanda en ekonomik çözümüdür.

Su kaçaklarında tesisatçıları asıl zorlayan sızıntının olduğu boruyu onarmak değil, kapalı kutu olarak adlandırılan yapının içinden geçen metrelerce uzunluğundaki boruların nereden su kaçırdığını bulmaktır. Onlarca yıl öncesinin imkânlarıyla tamirat yapmaya çalışan tesisatçıların tamamen aksine Sultanbeyli su kaçağı bulma ve onarım servisimiz tahminleriyle değil, modern teknolojinin sunduğu imkânlarla kaçakların yerini belirler.

Kullanılan ekipmanların özel tasarım, profesyonel cihazlar olması sayesinde kılcal çatlakları bulmak bile birkaç dakikalık bir iş haline gelmekte. Ayrıca tesisatta birkaç farklı noktada sızıntı olması durumunda da tüm kaçağı ayrı ayrı bulabiliyor, kaçakların tamamını onararak sorundan geri dönmemek üzere kurtulmanızı sağlayabiliyoruz. Firmamızın son teknoloji cihazlar kullanarak gerçekleştirdiği kırmadan su kaçağı tespiti ve onarım hizmetleri, bu tesisat sorununun çözümü için tercih edebileceğiniz hem en zahmetsiz hem de en düşük maliyetli çözümdür.

Sultanbeyli su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerimizden sonra yaşam alanınızı ya da işyerinizi baştan aşağı tadilata sokmaz, bu gibi yenileme işlerine yüklüce harcama yapmazsınız. Tek yerden müdahalenin kaçağın tamir edilmesi için yeterli olduğu hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için haftanın hangi olduğu fark etmeden, bize her zaman sadece bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Kırmadan su kaçağı bulma ve onarım hizmetlerimizin yanı sıra firmamız tesisat işlerinizle ilgili her türlü konuda onarım ve bakım hizmetleri sunmakta, bu hizmetlerinde de %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmaktadır.

7/24 Servis