Tuzla Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Su Kaçağı Tespiti

Tuzla su kaçağı tespiti firması olarak su sızıntıları ve kaçakları su tesisatında en çok karşılaşılan sorunlardandır. Sızıntı ortaya ilk çıktığı an kendini net bir şekilde belli etmez. Bu süreç önlem alınmadığı ya da fark edilmediği durumlarda, duvarlarda sararma, tavanlarda akıtma, nemlenme, rutubet oluşumuna kadar devam edebilir.

iletişim : 0536 490 14 67

Komşulardan şikâyetler ve ortaya çıktığı alanı kullanılamaz hale getirmesi de ihtimaller arasındadır. Bunun çözümü öncelikle su sızıntısının neden ve nereden kaynaklandığının kesin olarak saptanması olacaktır. Bu da en garanti yöntem olarak robot cihazla su kaçağı tespiti uygulamasıyla mümkündür.

Cihazla su kaçağı tespiti, diğer tesisat yöntemlerinden farklıdır. Tahmini olarak tüm su tesisat hattını kırmak yerine, akustik dinleme cihazıyla su kaçağı noktasal olarak tespit edilir. Bu işlem saatlerce sürmez. Ardından robot cihazla su kaçağı tespiti yapılarak kaçak alan onarılarak tamir edilir.

Bu işlemler profesyonel ekip ve teknolojik cihazlarla yapılır. Arge Tesisat servisimiz yılların vermiş olduğu tecrübeyle kısa sürede robot cihazla su kaçağı tespiti işlemini başarılı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Su kaçağı bulunma işlemlerinde etrafın kırılmaması oldukça önemlidir. Robot cihazla su sızıntısı bulma işlemlerimizle kısa sürede noktasal tespit yapılır. Yapılan tespit sonucunda kısa sürede kırmadan etrafa zarar vermeden müdahale edilir ve sorun çözülür. Bu sayede boş yere etraf kırılıp dökülerek zarar görmez. Hem zamandan hem de cebinizden tasarruf etmek için cihazla su kaçağı tespiti uygulamasını yaptırmalısınız.

7/24 Servis