Tuzla Tıkanıklık Açma

Tuzla Tıkanıklık Açma

Tuzla tıkanıklık açma işlemlerimizi mutfak, banyo giderleri, klozet, tuvaletler, duş, bina giderleri ve tesisatı gibi birçok alanda gerçekleştiriyoruz. Elift Tesisat olarak robot cihazla tıkanıklık açma hizmetini sunarak, artık geride kalan fayans, zemin kırarak tıkanıklık açma yöntemlerinden korunabilmenizi sağlıyoruz. İstanbul tıkanıklık açma hizmetinden geniş bir yelpazede yararlanabilmenizi sağlıyoruz. İstanbul’da konut tesisatınızda yer alan veya bina tesisatınızda gerçekleşen tıkanıkları aynı titizlikle ortadan kaldırıyoruz.

iletişim : 0536 490 14 67

Tuzla tıkanıklık problemleri direkt olarak dairenizde lavabolarda, klozette, duş giderlerinde, tesisat borularında oluşabilir. Diğer yandan apartmanın ana hattında veya gider borularında yer alan artıklara bağlı tıkanmalar oluşabilir. Elift Tesisat olarak geniş alanda veya daire bazında boru, gider, tesisat tıkanıklarına çözün getiriyoruz. Kameralı cihazlarımızda tespiti tercih ederek Tuzla tıkanıklık açma işleminde, kırmadan dökmeden çözüm yoluna gidiyoruz.

Tuzla tuvalet açma işlemlerimizde kameralı cihaz kullanımı gerçekleştirerek, fayansa kırmadan tıkanıklığın sebebini saptıyoruz. İlk olarak, kameralı cihazımızla, tuvalet giderinde mi yoksa borularında mı tıkanıklık problemi olduğunu belirleriz. Bu kapsamda ilettiğimiz hatta ilerleyen robot cihazımız tıkanıklığı tespit eder. Bu sürede tıkanıklığa sebep olan cisimler sert ise robot cihazın parçalayıcı başlığı ile bunları imha ederek rögara doğru yollarız.

Tuzla lavabo tıkanıklığı açma işlemlerimizde yaşam alanlarınızı koruma altına almak amacıyla yine kameralı robot cihaz ile tıkanıklığı tespit etme ve giderme yöntemlerini uyguluyoruz. Bu kapsamda ilk olarak lavabo giderinden veya borusunda olan tıkanıklığı rorbot cihazla tespit ederek, tıkanıklığa sebep maddeleri cinslerine göre parçalıyor veya çekerek alıyoruz.

Lavaboya döktüğünüz çay posaları, bulaşık yıkarken lavaboya giden yemek artıkları ve yağlar sebebiyle oluşan tıkanıkları kısa sürede robot cihazla gideriyoruz. Diğer yandan yanlış eğimli boru döşemesine, hasarlı tesisata bağlı oluşan tıkanıkları, tamir ve tesisat değişim desteklerimizle çözüyoruz.

Tuzla pimaş açma çalışmalarımızla, yemek artığı, yağ, kıl, ekmek artıkları, saçlar sebebiyle tıkanan tüm pimaşları sağlıklı çalışır hale getiriyoruz. Robot cihazla pimaş açma hizmetimizden İstanbul’da yaşadığınız semt fark etmeksizin yararlanabilirsiniz. Elift Tesisat olarak, hizmetimiz ardından açılan pimaşı son kez kameralı robot cihazımızla kontrol ederek, sağlık su geçişinden emin olduğumuz tesisatları sizlere bırakıyoruz. Bu kapsamda güvenli şartlardan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Tuzla gider açma hizmetimizde lavabo, klozet, tuvalet, duş, bina, daire, mutfak giderleri gibi alanlarda oluşan tüm tıkanıklık problemlerine çözüm getiriyoruz. Tüm gider alanlarında tıkanıklığa sebep olan cisimleri robot cihazla parçalar ve su akışına göndeririz. Eğer parçalanamayacak yapıda biriken tuvalet kağıtları gibi atıklar varsa bunları çekerek çıkarırız. Bu işlemi yaparken robot cihazımızın yakalayıcı başlığı devreye girer ve çevrede hasar oluşmaz.

Tuzla Klozet tıkanıklığı açma hizmetimizde sadece daireniz için veya binanızdaki genel klozet tıkanıklığı sorunları için çözüler üretiyoruz. Eğer en üst katlardan zemin katlara kadar klozet tıkanıklığı problemi mevcutsa bu bina tesisatına bağlı sorunların habercisi olabilir. Böyle bir durumda ana hattaki tıkanıklığı robot cihazlarımızla ortadan kaldırıyoruz.

Eğer sadece dairenizde klozet tıkanıklığı varsa bunun için kameralı robot cihazla müdahale yaparak, alanı kırmadan tıkanıklığı gideriyoruz.

Tuzla Mutfak tıkanıklık açma işlemimizde, mutfak gideri ve ya lavabosundaki tıkanıkları robot cihazla gideriyoruz. Lavabo gideri veya tesisat boruları yağ, yemek artığı, deterjan kalıntıları, çay posaları ile tıkanmışsa, cismin türü fark etmeksizin Tuzla tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

7/24 Servis