Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye su kaçağı tespiti ve onarım ekibimiz, akustik sistemlerle düşük frekanslı su sesini takip ederek veya bilgisayarlı görüntüleme sistemleriyle herhangi bir yeri kırmakla uğraşmadan her tür kaçağın yerini kısa sürede bulabiliyor. Kullanılan cihazlar kılcal çatlaklar dâhil her tip su sızıntısını; tarım arazisi, hobi bahçesi, apartman, villa ve her tür müstakil ev, atölye, ofis, apartman dairesi veya işyeri fark etmeden her yerde noktasal olarak dışardan tespit edebilmektedir.

iletişim : 0536 490 14 67

Kısa sürede su kaçağının yerini dışardan tespit eden ve her yeri değil, kaçağı tamir etmek için sadece tek yeri kırarak sizi bu sorundan en zahmetsiz şekilde kurtaran servis ekibimiz ekonomik ve pratik çözümleriyle tüm Ümraniye genelinde hizmetinizde. Şirketimizin Avrupa’dan ithal ettiği gelişmiş özelliklere sahip cihazları kullanarak hizmet veren Ümraniye tesisatçı ekibimiz, çekiç vurmaksızın onarım için müdahalenin nereden yapılacağına karar verir.

Bu cihazlarla yanılma şansı gibi bir durum da söz konusu değildir. On santim hata yapma payı olmadan noktasal tespit yapma imkânına sahip olan serivs ekibimizse bu işi uzun zamandır yapan, deneyimli ve profesyonel çalışma anlayışına sahip ustalardan oluşmaktadır. İlçe geneline sabit servis ücretiyle hizmet veren Ümraniye su kaçağı tespiti ve onarım ekibimiz, tadilat masraflarını düşünmenize gerek bırakmayan pratik ve oldukça ekonomik hizmetleriyle bir telefon kadar yakınınızda.

Kısa sürede su kaçağının veya birden fazla kaçak olması durumunda kaçakların yerini belirleyen tesisat ustalarımız sizden onay aldıktan sonra tamirata başlar ve onarım öncesinde sızıntıyı size de göstererek, müdahalenin doğru yerden yapıldığına dair hiçbir şüphe duymamanızı yani aldığınız hizmetin soruna kalıcı çözüm getirdiğinden emin olmanızı sağlar. Profesyonel ekipmanlar kullanan ve tamamı tecrübeli tesisatçılardan oluşan servis ekibimizden randevu almak için bir telefon açmanız veya iletişim sayfamızı tıklamanız yeterli.

7/24 Servis