Çekmeköy Su Tesisatçısı

Çekmeköy Su Tesisatçısı

Çekmeköy Tesisatçı

Çekmeköy su tesisatçısı olarak tesisat kurulumu ve onarımı, tıkanıklıkların açılması, borulardaki gürültünün giderilmesi gibi tesisat problemlerinin çözülmesini sağlıyoruz. Elif Tesisat olarak su kaçağını ya da tıkanıklığın olduğu bölgeyi noktasal olarak tespit ediyor ve onarım esnasında ortaya çıkacak olan hasarı da en aza indiriyoruz.

iletişim : 0536 490 14 67

Çekmeköy Tesisat

Evinizde gereksiz yere kırma ya da dökme işlemi yapılmasına gerek kalmadan Çekmeköy kameralı su tesisatçısı ekip arkadaşlarımız ile tesisatta problem olan noktayı tespit ediyoruz.Kırma işlemi gerçekleştirmediğimiz için hem ev dekorasyonunuz zarar görmüyor hem de tamirat masrafı ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Bazen borunun içerisindeki kir, yağ ve saç kılı gibi maddelerin kameranın önünü kapatması nedeni ile borudaki çatlakları görmek zorlaşabilir. Ancak firma olarak dinleme cihazı, nem ölçer gibi yardımcı cihazlar ile termal kameralardan elde edilen görüntüleri destekleyerek tesisattaki problemi tespit ediyoruz.

Çekmeköy Acil Tesisatçı

Temiz su tesisatındaki boruların zarar görmesi, kalitesiz boruların belirli bir basınç sonrasında çatlaması, usta hataları gibi nedenlerden dolayı su kaçakları meydana gelebilir. Özellikle kalitesiz borularda gece saatlerinde, su tüketiminin daha az olduğu saatlerde çatlama oluşur. Temiz su, pis su ve kalorifer tesisatlarında Çekmeköy su kaçağı bulma hizmetini firma olarak veriyoruz.Tesisat sisteminize ve su kaçağı oluşma durumuna göre Çekmeköy su tesisatçısı ekip arkadaşlarımız ile onarım hizmeti veriyoruz.

Çekmeköy Su Tesisat Tamiri

Su kaçağını tespit ederken termal kameralar ve dinleme cihazları kullanıyor, tesisatın olduğu bölgede kırma işlemi yapmaya gerek kalmadan kaçağın olduğu noktayı bulabiliyoruz. Sıcak suyun yerini ve derecesini gösteren termal kameralar yardımı ile damla şeklinde kaçak olsa bile tesisatta problem olan noktayı kolaylıkla tespit ederek önlemini alabiliyoruz.

Çekmeköy En Yakın Tesisatçı

Atık su tesisatlarınızda tıkanıklık olması durumunda, binanızın ana gider tıkanıklığını açıyor ve hattın içerisinde başka bir problem olup olmadığını görmek için kameralı cihazlar kullanıyoruz. Hattaki borularda çökme ya dameyilsizlik olup olmadığını kontrol ediyoruz. Boruların hasar almış olması ya da suyun akış yönünde eğimli olmaması, uzun vadede sizin için problem yaratacağı için pis su tesisatını yenileyerek dikkat edilmesi gereken kurallar çerçevesinde yeniden kuruyoruz. Çekmeköy pis su tesisatçısı ekip arkadaşlarımız ile toprak ya da beton çökmesine karşı mukavemetli olacak şekilde pis su borularının döşemesini yapıyoruz.

Çekmeköy Tesisatçı Su Tesisatı

Boru, sifon, kombi ya da musluklarda su kaçağı olduğunda; binanızın nemden zarar görmemesi, yüksek miktarda ödediğiniz su faturaları ile maddi zarara uğramamanız için temiz su tesisatının onarılması gereklidir. Elif Tesisat olarak uzmanlaşmış personel ve son teknoloji ekipmanlar ile kaçağın nedenini tespit ediyoruz. Çekmeköy temiz su tesisatçısı ekip arkadaşlarımız ile hem kendi dairenize hem de aynı binada oturduğunuz diğer dairelere zarar gelmemesi için tıkanıklık tespiti yaparak tesisatın onarımını üstleniyoruz. Çekmeköy su tesisatçısı çalışanlarımız ile kırmadan kaçağın, sızıntının ya da tıkanıklığın olduğu noktayı tespit ederek borunun değiştirilmesi ya da tesisatın yenilenmesi gibi kalıcı çözümler uyguluyoruz.

7/24 Servis